Poniedziałek 06.05.2024

• Festyn Rodzinny

• ZEBRANIA!!!

Drodzy Rodzice w naszym przedszkolu w najbliższym czasie odbędą sie zebrania:

Jeżyki - 12.09. 2023r. godzina 15.30

Biedronki - 19.09.2023r.

Wiewiórki 08.09.2023r. godzina 15.30

Żabki 11.09.2023r. godzina 15.30

Zajączki 19.09.2023r. godzina 15.00

• WITAMY PO WAKACJACH!!!

• Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji

• Ogłoszenia w sprawie konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie

Więcej informacji w załączniku

OGLOSZENIE_KONKURS_SM.pdf

• I Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski: „Łamiemy języki mówiąc wierszyki”

Dzieci z grupy Żabek w dniu 16 maja 2023 roku wzięły udział w przedsięwzięciu organizowanym w Gryfińskim Domu Kultury. Odbył się tam I Miedzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski pt. "Łamiemy języki mówiąc wierszyki",którego pomysłodawcami i koordynatorami były Pani Kinga Wronkowska- Białek oraz Pani Katarzyna Krakowska - nauczyciele logopedzi z gryfińskich placówek.

W przedsięwzięciu wzięły udział dzieci 6-letnie z 5 gryfińskich przedszkoli i 1 oddziału przedszkolnego :

Celem przeglądu było :

* zaprezentowanie umiejętności dzieci i efektów terapii logopedycznej;

* budowanie poczucia własnej wartości przez dzieci;

* rozwijanie zdolności recytatorskich;

* zachęcanie do występów publicznych.

Zaprezentowane przez dzieci wierszyki charakteryzowały się trudnymi artykulacyjnie głoskami.

• Konkursy na stanowiska dyrektorów

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów szkół i przedszkola. Więcej informacji w załączniku.

OGLOSZENIE_KONKURSY_-_DYREKTORZY.pdf

• Poznajemy świat PSZCZÓŁ

Dziś w naszym przedszkolu zawitał Pan Aleksander Rębacz, który przedstawił nam FASCYNUJACY ŚWIAT PSZCZÓŁ. Dzieci poznały zwyczaje i życie PSZCZÓŁ oraz walory zdrowotne miodu. Zajęcia były rewelacyjne!!!!!

• Życzymy Państwu Zdrowych, Pogodnych oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych

• 02.04 DZIEŃ AUTYZMU

• BAL  KARNAWAŁOWY!!!!!!

W dniu dzisiejszy w naszym przedszkolu odbył sie wspaniały bal karnawałowy. Stroje karnawałowe były kolorowe i zaskakujące, co możeci Państo zobczyć  galerii zdjęć.

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!!!!!!

• WOŚP 2023 w Nasz Przedszkolu

• Jak zawsze liczymy na Państwa dobre serca

• OPŁATY ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK

• Dzień chłopaka

30.09.2022r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki z każdej grupy przygotowały niespodzianki dla swoich kolegów. Biedronki pojechały na super wycieczkę, Chłopcy z grupy Zajączki odwiedzili strażakow, gdzie mogli bliżej przyjrzeć się pracy strażaków. Chłopcy z grupy Wiewiórek i Żabek mieli super zajęcia z ozobotem a w Jeżykach była super zabawa. Dziewczynki równiż przygotowały słodkie niespodzianki dla swoich kolegów.

• DZIEŃ ZIEMNIAKA - FESTYN RODZINNY

29.09.2022r. w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny pod nazwą Dzień Ziemniaka. W tym dniu nasze przedszkolaki, ze sterszych grup, przedstawiły inscenizację  wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Aktorzy bardzo się spisali a braw nie było końca. podczas festynu było wiele atrakcji związanych z ziemniakiem: pieczątki ziemniaczane, ludziki z ziemniaków, ziemniaczana fotobudka oraz zawody z ziemniakiem w roli głównej. Przygotowany był również ziemniaczany poczęstunek.