Piątek 19.04.2024

SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

• Tradycją się stało, że w Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu odbywa się KONKURS RCYTATORSKI. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowują się do konkursu. Wybierają wierszyk o tematyce wiosennej oraz przygotowują strój wiosenny. W tym roku zainteresowanie konkursem było bardzo duże i w związku z dużą ilością chętnych, konkurs musiał odbyć się w dwóch terminach. Dzieci pięknie prezentowały swoje wiersz i kreacje, braw nie było końca. Zachęcamy do obejrzenia relacji w galerii zdjęć.

• 08.03.2024r. w naszym przedszkolu wszystkie dziewczynki świetowały Dzień Kobiet. Tego dnia w każdej grupie na dziewczynki czekało wiele atrakcji. Kobitki ze starszych grup wybrały sie do salonów piękności i salonów fryzjerskich. Do młodszych dziewczynek przyjechały panie wizażystki, były pokazy mody i wspaniały relaks w SPA. Chłopcy tego dnia przygotowywali słodkie niespodzianki dla swoich koleżanek. Zachęcamy do obejrzenia relacji w galerii zdjęć.

• 01.03.2024r. dzieci z najstarszych grup "Zajączki" i "Żabki" uczestniczyły w uroczystościach z okazji 770lecia Gryfina. Przedszkolaki wspólnie z dziećmi z innych palcówek przeszły ulicami miasta wiwatując na cześc naszego miasta. Następnie na terenie stadionu miejskiego dzieci zaśpiewały piosenki z repertuaru dziecięcego i uczestniczyły w zabawach rozganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Gryfino wspólnie z animatorami zabaw dziecięcych.